Imieniny Wiesławy

Do najbliższych imienin Wiesławy ♀ zostały 84 dni co stanowi 2 miesiące i 25 dni.
Imieniny Wiesławy najczęściej obchodzone są 7 czerwca oraz 9 grudnia. Wiesława może również obchodzić imieniny: 22 maja.
Pochodzenie

Imię to jest żeńskim odpowiednikiem imienia Wiesław. Poświadczono je po raz pierwszy w 1265 roku.

Cechy

Kobieta o imieniu Wiesława twardo stąpa po ziemi i podąża przed siebie wytartą wcześniej ścieżką. Inni postrzegają ją jako kobietę uduchowioną, która mocno trzyma się ustanowionych odgórnie praw oraz norm moralnych. Wiesława nie przywiązuje sporej wagi do rzeczy materialnych. Woli otaczać się bliskimi jej osobami, na których zawsze może polegać i od których uzyska potrzebne jej w danym momencie wsparcie. Ceni sobie nad wyraz dom rodzinny, który traktuje jako azyl dający jej wyjątkowe poczucie bezpieczeństwa. W kontaktach z innymi ludźmi zazwyczaj bywa błyskotliwa oraz towarzyska. Posiada w sobie sporą dawkę uroku osobistego oraz kobiecości. Kobieta o imieniu Wiesława jest taktowna i jak nikt inny, jest w stanie zrozumieć ludzkie problemy. W swoim życiu dość często kieruje się jednak uczuciami, co nie zawsze wychodzi jej na dobre. Bywają także sytuacje, że zbyt mocno skupia się na tym, co myślą o niej inni i przez to w jej głowie rysuje się nierealny obraz rzeczywistości.

Wiesława stara się dążyć do perfekcji i ulepszania własnej osoby. Uwielbia ciągłe zmiany, które najczęściej można dostrzec w jej domu oraz wyglądzie zewnętrznym. Sporo wymaga nie tylko od siebie, ale także od bliskich. Taka postawa może przysparzać jej drobnych nieprzyjemności. Pani o imieniu Wiesława jest jednak na tyle ciepła i towarzyska, że inni chętnie zwracają się do niej z różnymi problemami. Jest także szczera i nigdy celowo nie wprowadziła nikogo w błąd. Służąc dobrą radą, niejednokrotnie wczuwa się w stany innych ludzi zapominając o swoich potrzebach. Czuje jednak spełnienie w chwili, kiedy może dać coś od siebie i nie żądać niczego w zamian.

Od swojego partnera Wiesława oczekuje całkowitego oddania, co może prowadzić do kłótni pomiędzy nią a jej partnerem. Jej związki bywają zatem burzliwe, ale i bardzo namiętne. Za okazaną miłość Wiesława potrafi się bowiem odwdzięczyć w różnoraki sposób.

W sferze zawodowej Wiesława świetnie sprawdza się jako liderka. Posiada niebywałą zdolność przyswajania dużej dawki nowych informacji. Szuka stanowisk pracy, które będą wymagały od niej dyscypliny oraz odpowiedzialności. Pani Wiesława potrafi wyjść z twarzą z podbramkowych sytuacji. Umie podejmować błyskawiczne, a co najważniejsze – trafne decyzje. Jest także lojalna, dlatego też bardzo często zostaje prawą ręką szefa, który mając do niej wielkie zaufanie, powierza jej nawet pieniądze. Wiesława w interesach może okazać się jednak dość trudnym przeciwnikiem. Dobrze wie, co chce osiągnąć i umie o to zawalczyć. Osiągniecie kompromisu w niektórych przypadkach może okazać się więc nie lada wyzwaniem.Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2017 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.