Imieniny Wiesława

Do najbliższych imienin Wiesławy ♀ zostało 9 dni.

Żeński odpowiednik imienia Wiesław. Obecnie w Polsce nadawane coraz rzadziej. Kobiety o tym imieniu odznaczają się surowym podejściem do siebie i innych. Mają problemy z zaakceptowaniem siebie i wciąż potrzebują wsparcia z zewnątrz. Bywa podejrzliwa w stosunku do innych, dlatego bardzo starannie dobiera sobie znajomych. Dzieci kocha bezwarunkowo, jest w stanie wiele dla nich poświęcić. W życiu zawodowym cechuje ją ambicja i pracowitość, niestety bardzo łatwo zraża się niepowodzeniami i krytyką.

W ciągu najbliższego roku Wiesława może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 9 grudnia, 22 maja, 7 czerwca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.