Imieniny Włodzimierz

Do najbliższych imienin Włodzimierza ♂ zostało 80 dni co stanowi 2 miesiące i 19 dni.

Imię męskie pochodzenia słowiańskiego, postało z połączenia słów włodzić („panować”) oraz mir („pokój”). Włodzimierz to mężczyzna o wrażliwej duszy i delikatnym usposobieniu. Nie ma najmniejszego problemu z wyrażaniem swoich emocji, potrafi się zwierzać i budować głębokie i szczere relacje z otoczeniem. Bardzo ceni sobie spokój, jest domatorem i uwielbia spędzać czas z rodziną. Prowadzi skromne życie, nie przywiązuje zbyt dużej wagi do pieniędzy. W wolnych chwilach pielęgnuje swoje zamiłowanie do sztuki.

Imieniny Włodzimierza najczęściej obchodzone są 16 stycznia, 15 lipca, 11 sierpnia. Włodzimierz może również obchodzić imieniny: 12 czerwca, 14 lipca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.