Imieniny Wojciech

Do najbliższych imienin Wojciecha ♂ zostały 144 dni co stanowi 4 miesiące i 23 dni.

Imię męskie pochodzenia słowiańskiego, jego znaczenie w wolnym tłumaczeniu to „radosny wojownik”. Mężczyzn o tym imieniu cechuje odwaga i zaradność. Raczej stronią od konfliktu, ale kiedy ktoś zagrozi jego bliskim, potrafi być bezwzględny. Nie lubią zbędnej komplikacji, są dość prostolinijni i szczerzy. Wojciech z wielkim szacunkiem odnosi się do kobiet, jest szarmancki i opiekuńczy, słowem – świetny materiał na męża. Równie dobrze spełnia się w roli ojca, choć praca czasami przesłania mu to, co najważniejsze.

W ciągu najbliższego roku Wojciech może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 23 kwietnia.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.