Imieniny Zdzisława

Do najbliższych imienin Zdzisławy ♀ zostały 72 dni co stanowi 2 miesiące i 11 dni.

Żeński odpowiednik słowiańskiego imienia Zdzisław. Zdzisława to kobieta przedsiębiorcza i niezależna. W życiu kieruje się w dużej mierze rozsądkiem i nie podejmuje ważnych decyzji pod wpływem emocji. Nie przejmuje się zbytnio krytyką, ale stara się brać pod uwagę opinie otoczenia. W kontaktach z mężczyznami bywa nieśmiała i skryta. Potrzebuje partnera, który nie będzie starał się jej zmieniać i podporządkowywać. Przywiązuje dużą wagę do ideałów, ma wysokie standardy moralne i zawsze chce grać fair. Jest kochającą matką i często bywa nadopiekuńcza.

Imieniny Zdzisławy najczęściej obchodzone są 3 stycznia.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.