Oblicz zdolność kredytową

Kalkulator zdolności kredytowej
Trwa wczytywanie danych...
Trwa wczytywanie danych
Liczba osób w gospodarstwie domowym
Dochód netto gospodarstwa domowego PLN
Suma rat innych kredytów PLN
Suma limitów na kartach kredytowych PLN
Suma limitów w rachunkach bieżących wszystkich kredytobiorców PLN
Suma stałych miesięcznych zobowiązań (np.: czynsz, alimenty) PLN
Okres kredytowania lat
 
Powyższy kalkulator przelicza zdolność kredytową na podstawie podstawowych danych. I tak na zdolność kredytową wpływa oczywiście liczba osób zamieszkujących wspólne gospodarstwo domowe (również dzieci na utrzymaniu) oraz dochód netto (dochód na rękę). Następnie zsumuj raty wszelkich kredytów (jeśli takie są), a także limity na kartach kredytowych i dopuszczalne salda debetowe na rachunkach bankowych. Jak łatwo się domyślić posiadanie kart kredytowych i limitów na ROR-ach zmniejszają potencjał zdolności kredytowej kredytobiorców, niezależnie od tego czy się z nich korzysta czy też nie. Dlatego przed zaciąganiem kredytu warto rozważyć, choćby tymczasową, likwidację kart kredytowych i limitów na rachunkach bieżących.

Kalkulator zdolności kredytowej uwzględnia również Twoje comiesięczne wydatki na utrzymanie mieszkania, samochodu i innych zobowiązań. Ostatnim elementem ważnym elementem w kalkulatorze jest oczywiście okres kredytowania podany w latach.

Liczymy, że powyższe narzędzie będzie pomocne przy podejmowaniu życiowych decyzji. Po obliczeniu zdolności kredytowej można również zapoznać się z dobrymi ofertami kredytów - wystarczy wypełnić stosowny formularz dostępny po zakończeniu obliczeń.


Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym. Dokładnego wyliczenia zdolności kredytowej dokonają doradcy bankowi po wypełnieniu prostego formularza.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.