Kalkulator dni

Wylicz liczbę dni pomiędzy datami

Oblicz liczbę dni
: Wpisz lub wskaż datę
: Wpisz lub wskaż datęKalkulator dat wyliczył że pomiędzy datą 6 sierpnia 2020 r. (czwartek) a datą 31 grudnia 2020 r. (czwartek) jest 147 dni co stanowi 4 miesiące i 25 dni.

Jak działa kalkulator dni?
Liczbę dni pomiędzy datami liczymy klasycznie i tak prosto jak to jest możliwe tj. licząc tym kalkulatorem ilosć dni pomiędzy np. 1 stycznia a 2 stycznia otrzymasz wynik 1 dzień. W ten sposób są zazwyczaj wyliczane ilości dni w postępowaniach wielu urzędów czy procedurach firm i instytucji.
Jeśli zaś tym kalkulatorem liczysz ilość dni pobytu za granicą to do wyniku dodaj jeden dzień, ponieważ do ilości pobytu za granicą liczony jest już dzień przyjazdu np. jeśli wyjedziesz 1 marca i wrócisz 2 marca to wg. służb granicznych Twój pobyt za granicą wyniósł dwa dni.

Zobacz też:
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
© Copyright 2011-2020 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.