Imieniny Aniela

Do najbliższych imienin Anieli ♀ zostało 26 dni.

Imię stanowiące spolszczoną formę imienia Angela. Bardzo uczuciowa i wrażliwa. W życiu kieruje się silnymi emocjami, dlatego jej zachowanie często jest mało racjonalne. Czasem brakuje jej ogłady i obycia. Ma duszę artystki. Kocha dzieci i zwierzęta. Nie ufna, w związku objawia się to zazdrością i zaborczością. Zazwyczaj posiada bardzo dużo uroku osobistego. Optymistka, zarażająca dobrym humorem innych. Byłaby świetną pisarką, dziennikarką lub aktorką.

Imieniny Anieli najczęściej obchodzone są 4 stycznia, 29 stycznia, 28 marca, 1 maja, 31 maja. Aniela może również obchodzić imieniny: 18 listopada, 30 marca, 10 lipca, 9 września.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.