Imieniny Benedykt

Do najbliższych imienin Benedykta ♂ zostały 22 dni.

Imię wywodzące się z języka łacińskiego, tłumaczone jako istota błogosławiona. Osoba zamknięta w sobie, stroniąca od towarzystwa. Brak mu poczucia humoru, rzadko się śmieje. Ucieka od związków, ale gdy już znajdzie kobietę swojego życia, diametralnie się dla niej zmienia. Jest jej najlepszym przyjacielem i kompanem na dobre i na złe. Bardzo przejmuje się wychowaniem swojego potomstwa. Ma dobry gust i wyczucie stylu.

Imieniny Benedykta najczęściej obchodzone są 12 lutego, 11 marca, 4 kwietnia, 16 kwietnia, 7 lipca. Benedykt może również obchodzić imieniny: 13 listopada, 12 stycznia, 11 lutego, 17 lutego, 23 marca, 27 marca, 3 kwietnia, 30 kwietnia, 8 maja, 11 maja, 11 lipca, 13 lipca, 16 lipca, 21 lipca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.