Imieniny Eugeniusz

Do najbliższych imienin Eugeniusza ♂ zostało 20 dni.

Imię męskie pochodzenia greckiego, oznaczające "szlachetnie urodzonego". Imię stało się dość popularne w Europie w XVII wieku za sprawą Eugeniusza Sabaudzkiego - jednego z najwybitniejszych przywódców wojskowych w dziejach. Osoby noszące to imię cechuje duża wrażliwość, której często towarzyszy duża impulsywność. Mają bardzo analityczny, ścisły umysł, przez co dobrze odnajdują się w życiu naukowym. Mają grupę bliskich znajomych, ale na pewno nie są lwami salonowymi.

Imieniny Eugeniusza najczęściej obchodzone są 30 grudnia, 4 stycznia, 2 czerwca, 6 września. Eugeniusz może również obchodzić imieniny: 13 listopada, 13 grudnia, 20 grudnia, 7 marca, 8 lipca, 13 lipca, 18 lipca, 29 lipca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.