Imieniny Grzegorz

Do najbliższych imienin Grzegorza ♂ zostało 9 dni.

Imię męskie pochodzenia łacińskiego, wywodzi się od słowa gregoros, które oznacza „czujny”. Imię stało się dość popularne wśród wczesnych chrześcijan, nosiło je również wielu świętych oraz łącznie 16 papieży. Do dziś jest dość popularne na całym świecie. Grzegorz to mężczyzna z charakterem. Potrafi zorganizować sobie życie dokładnie tak, jak chce. Często wykazuje wrodzone zdolności w niecodziennych dziedzinach. Doskonale sprawdza się w roli męża i ojca. Wydawałoby się, że Grzegorz to chodzący ideał. Niestety, czasami jego upór daje się we znaki otoczeniu.

W ciągu najbliższego roku Grzegorz może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 10 grudnia, 19 grudnia, 24 grudnia, 2 stycznia, 4 stycznia, 10 stycznia, 11 lutego, 12 lutego, 13 lutego, 9 marca, 12 marca, 24 kwietnia, 26 kwietnia, 4 maja, 9 maja, 25 maja, 13 czerwca, 25 sierpnia, 3 września, 30 września, 16 października, 17 listopada, 20 listopada, 23 listopada, 28 listopada.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.