Imieniny Jakub

Jakub ♂ obchodzi dziś swoje imieniny.

Imię męskie pochodzące z języka hebrajskiego, gdzie Jaaqob oznaczał „chroniony przez Boga”. W latach 2000-2010 było to najczęściej nadawane imię męskie w Polsce. Co ciekawe, do 1936 roku pisane było przez „ó”. Z punktu widzenia astrologii Kuba to osoba wszechstronnie uzdolniona i piekielnie ambitna. Nie poddaje się wpływom z zewnątrz i zawsze ma swoje własne zdanie. Jego pasja odkrywania czasami przesłania mu cały świat, dlatego Jakub czeka dość długo, zanim założy rodzinę. Dojrzałą relację może z nim zbudować tylko bardzo silna i wyrozumiała kobieta.

W ciągu najbliższego roku Jakub może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 27 listopada, 28 listopada, 28 stycznia, 5 lutego, 7 lutego, 9 lutego, 12 lutego, 13 lutego, 22 lutego, 3 marca, 14 marca, 3 kwietnia, 17 kwietnia, 27 kwietnia, 29 kwietnia, 30 kwietnia, 1 maja, 6 maja, 1 czerwca, 5 czerwca, 8 czerwca, 5 lipca, 14 lipca, 25 lipca, 6 sierpnia, 23 sierpnia, 2 września, 9 września, 21 października, 1 listopada, 19 listopada.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.