Imieniny Jerzy

Do najbliższych imienin Jerzego ♂ zostało 59 dni co stanowi 1 miesiąc i 29 dni.

Imię męskie pochodzące z języka greckiego, od słowa georgos, oznaczającego „rolnik”. Święty Jerzy był rzymskim żołnierzem, który umarł śmiercią męczeńską w czasie prześladowań chrześcijan. Jest patronem Anglii i Portugalii. Imię Jerzy nosiło również wielu europejskich królów. W Polsce do dziś jest nadawane dość często. Z punktu widzenia astrologii Jerzy to mężczyzna o łagodnym usposobieniu – troskliwy i uczynny. W życiu osobistym doskonale spełnia się w roli męża i ojca. Ma bardzo wysokie standardy moralne. W karierze zawodowej używa przede wszystkim swojego analitycznego umysłu, a więc sprawdza się świetnie jako pracownik naukowy, inżynier czy programista.

W ciągu najbliższego roku Jerzy może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 27 stycznia, 14 lutego, 19 lutego, 19 kwietnia, 20 kwietnia, 23 kwietnia, 24 kwietnia, 27 lipca, 24 sierpnia, 20 października, 2 listopada.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.