Imieniny Julian

Do najbliższych imienin Juliana ♂ zostało 6 dni.

Imię męskie pochodzenia łacińskiego, wywodzi się od imienia Juliusz. W Polsce pojawiło się w XIII wieku. Mężczyźni o imieniu Julian są odpowiedzialni i twardo stąpają po ziemi. W głębi duszy są tak naprawdę romantykami, ale nieustannie walczą ze swoją wrażliwością, uważając ją za przejaw słabości. Ich usposobienie jest wyjątkowo łagodne, chętnie pomagają innym i są potrafią przejść obojętnie obok cudzego nieszczęścia. W życiu zawodowym sprawdzają się jako humaniści, a więc jako dziennikarze, publicyści czy aktorzy.

Imieniny Juliana najczęściej obchodzone są 7 stycznia, 2 września, 18 października. Julian może również obchodzić imieniny: 30 października, 9 stycznia, 17 stycznia, 27 stycznia, 28 stycznia, 12 lutego, 13 lutego, 16 lutego, 17 lutego, 19 lutego, 24 lutego, 27 lutego, 8 marca, 16 marca, 8 kwietnia, 1 maja, 23 maja, 27 maja, 1 czerwca, 1 lipca, 4 lipca, 18 lipca, 9 sierpnia, 12 sierpnia, 19 sierpnia, 25 sierpnia, 28 sierpnia, 4 września, 13 września.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.