Imieniny Lidia

Do najbliższych imienin Lidii ♀ zostało 120 dni co stanowi 3 miesiące i 28 dni.

Imię żeńskie wywodzące się z języka greckiego, oznacza „pochodząca z Lidii” (region Azji Mniejszej). Imię to pojawia się już w Nowym Testamencie, nosi je kobieta nawrócona na chrześcijaństwo przez św. Pawła. Lidia to urodzona artystka. Jest bardzo wrażliwa na piękno i dostrzega je wszędzie wokół, również w ludziach. Często buja w obłokach i ceni sobie niezależność, dlatego unika odpowiedzialności i późno decyduje się na założenie rodziny i stabilizację. W miłości bywa wybredna i wciąż potrzebuje nowej porcji wrażeń.

W ciągu najbliższego roku Lidia może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 27 marca, 3 sierpnia.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.