Imieniny Patryk

Do najbliższych imienin Patryka ♂ zostało 107 dni co stanowi 3 miesiące i 15 dni.

Imię męskie powstałe na skutek skrócenia łacińskiego imienia Patrycjusz. Oznacza „szlachetnie urodzony”. Patryk to mężczyzna bardzo dokładny i sumienny, niekiedy wręcz pedantyczny. Nie toleruje bałaganu i dezorganizacji, ma dokładnie zaplanowaną przyszłość i postępuje według określonych zasad. Bywa surowy zarówno dla siebie, jak i dla innych ludzi. Lubi sprawiać innym przyjemność. Przywiązuje dość dużą wagę do pieniędzy i dóbr materialnych. Czuje się głową rodziny i chce zapewnić swoim bliskim jak najlepszy byt.

W ciągu najbliższego roku Patryk może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 16 marca, 17 marca, 28 kwietnia, 24 sierpnia.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.