Imieniny Robert

Do najbliższych imienin Roberta ♂ zostały 84 dni co stanowi 2 miesiące i 23 dni.

Imię męskie pochodzenia germańskiego, oznacza „jaśniejący sławą”. Do dziś jest dość popularne w Polsce, a także w większości krajów anglojęzycznych. Robert to osoba bardzo rodzinna. Uwielbia spędzać czas z bliskimi, często rozpieszcza dzieci i obdarowuje prezentami partnerkę. W życiu zawodowym doskonale spełni się jako pracownik mediów. Jest bardzo odważny, nie boi się wyzwań i imponuje innym swoją elokwencją. W ważnych sprawach nie podejmuje pochopnych decyzji, postępuje rozsądnie i odpowiedzialnie.

W ciągu najbliższego roku Robert może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 21 lutego, 27 marca, 17 kwietnia, 29 kwietnia, 13 maja, 7 czerwca, 18 lipca, 17 września, 1 listopada.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzedziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2015 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.