Imieniny Wioletta

Do najbliższych imienin Wioletty ♀ zostały 2 dni.

Imię żeńskie zapożyczone z języka włoskiego, oryginalnie wywodzi się łaciny i oznacza „fiołek”. W Polsce pojawiło się dopiero w XIX wieku, w dramacie „Kordian” autorstwa Juliusza Słowiańskiego. Wioletta to kobieta bardzo niezależna i samodzielna. Jest dość pewna siebie i zna swoją wartość. Nie lubi liczyć na innych, unika ryzyka i często kieruje się intuicją, która pozwala jej podejmować trafne decyzje. W miłości często odzywają się w niej głęboko ukryte kompleksy. Potrzebuje mężczyzny bardzo stanowczego, który w trudnych chwilach postawi ją do pionu. Nie lubi ckliwości i mazgajstwa.

Imieniny Wioletty najczęściej obchodzone są 29 października.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2016 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.