MENU

Kalendarz imienin

Imieniny Łucjana

Do najbliższych imienin Łucjana ♂ zostało 128 dni co stanowi 4 miesiące i 6 dni.

Imię męskie pochodzenia łacińskiego, wywodzi się od imienia Lucjusz (podobnie jak imię Lucjan). Mężczyzna o imieniu Łucjan to prawdziwy romantyk. Jest bardzo wrażliwy i dobroduszny – nigdy nie przechodzi obojętnie obok ludzkiej krzywdy. Lubi towarzystwo i trudno mu spędzać czas w pojedynkę. Często zmienia partnerki, szuka tej jedynej, wymarzonej kobiety. W życiu zawodowym postępuje uczciwie i odpowiedzialnie. Nie uczestniczy w wyścigu szczurów i brzydzi się obłudą. Karierę wróży mu się w zawodach wymagających ciągłego kontaktu z ludźmi.

Imieniny Łucjana najczęściej obchodzone są 26 października ale Łucjan może obchodzić imieniny również: 4 października, 7 stycznia.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.

Terminy

Zobacz również

© Copyright 2011-2021 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.