Imieniny Adrianny

Do najbliższych imienin Adrianny ♀ zostało 81 dni co stanowi 2 miesiące i 20 dni.
Imieniny Adrianny najczęściej obchodzone są 4 marca oraz  8 września. Adrianna może również obchodzić imieniny: 5 marca, 23 marca, 8 lipca, 9 lipca, 26 sierpnia, 9 stycznia.

Pochodzenie

Jest to żeński odpowiednik imienia Adrian. Najstarszy zapis pochodzi z 1350 roku (Andryjana). Podwójne „n” w środku imienia wzięło się najprawdopodobniej z języka francuskiego lub niemieckiego.

Cechy

Kobieta o tym imieniu to prawdziwa zagadka dla każdego. Z jednej strony pełna uroku, czarująca kokietka, a z drugiej twarda, nieustępliwa i uparta. Ta istna mieszanka wybuchowa sprawia, że jak do mało której pani pasuje do niej powiedzenie „kobieta zmienną jest”.

Adrianna z pewnością należy do osób, które wiedzą czego chcą. Potrafi i lubi rządzić, a z jej zdaniem zawsze trzeba się liczyć. Najlepsze jednak że osiąga to zazwyczaj uśmiechem i sympatią, a nie siłą. Adrianka dzięki swojemu wdziękowi często występuje w roli mediatora. Potrafi pogodzić dwie zwaśnione strony, a jeśli są to mężczyźni, nie musi nawet specjalnie się starać.Jest asertywna, co zdecydowanie ułatwia jej życie – dzięki tej cesze nie tylko nie daje się wykorzystywać, ale i nie przejmuje się zbytnio krytyką. Wie, że nie da się wszystkich zadowolić i zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie narzekał lub miał po prostu inne zdanie. Nie ma problemu z tym, że ktoś jej nie lubi - dla niej liczą się tylko opinie najbliższych i przyjaciółek.

Adrianna jest życzliwą kobietą, ale niezbyt wyrozumiałą. Kto raz zniszczył jej zaufanie, będzie miał trudności z odbudowaniem tych więzów. Zdarza się jej nawet knuć intrygi czy planować wyrafinowane zemsty na wrogach, np. niewiernym partnerze czy wrednej koleżance. Jest pamiętliwa i jeśli ktoś nadepnie jej na odcisk, to z pewnością tego nie zapomni i nie przepuści żadnej okazji, by pomścić.

O Adriannie można powiedzieć jedno – jest urodzoną imprezowiczką. Gdy zaczyna dojrzewać, rodzice mogą mieć trudności z upilnowaniem jej. To dlatego, że już od najmłodszych lat pociąga ją świat show-businessu i rozrywki. Uwielbia śpiewać, tańczyć i przejawia także spory talent aktorski i literacki. Jako nastolatka chętnie bawi się na dyskotece, jak i uczestniczy w wystawach sztuki, festiwalach. Lubi być po prostu wszędzie tam gdzie coś się dzieje i są ludzie. Oczywiście zawsze ciągnie ze sobą swoich znajomych, którzy niekiedy mogą być zmęczeni jej aktywnością. Warto jednak zauważyć, że Adrianna w przeciwieństwie do wielu osób potrafi bawić się „na trzeźwo” - bez alkoholu czy narkotyków. Brak kontroli nad sobą jest dla niej przerażający, dlatego rzadko kiedy przesadza z jakimikolwiek używkami.

Adrianna bardzo dba o swój wygląd - wizyta u kosmetyczki, dobrego fryzjera czy w sklepie z ciuchami to dla niej stały rytuał. Zawsze myśli o tym, żeby prezentować się elegancko, a zarazem ponętnie. Lubi skupiać na sobie uwagę innych osób, stąd nie może pozwolić sobie na brak perfekcji w jakiekolwiek dziedzinie. Łatwo się domyślić, że z rozkochiwaniem w sobie mężczyzn nie ma żadnego problemu. Jej partner może nawet sobie nie zdawać sprawy, że to ona stoi za ich spotkaniem, choć to on wykonał pierwszy krok...Adrianna jak mało która dziewczyna potrafi korzystać ze swojej kobiecości i rozpalać do czerwoności umysły mężczyzn.

W sprawach zawodowych Adrianna radzi sobie całkiem dobrze, najbardziej pociągają ją zawody związane z aktywnością, kontaktem z ludźmi. Siedzenie w biurze 8 godzin lub za sklepową ladą jest ostatecznością, lepiej czuje się w roli menadżerki, psychologa, artystki czy przedstawiciela handlowego, zwłaszcza że ma dar przekonywania ludzi.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.