Imieniny Atanazego

Do najbliższych imienin Atanazego ♂ zostało 256 dni co stanowi 8 miesięcy i 12 dni.

Greckie imię, oznaczające nieśmiertelność. Fałszywy, nieodpowiedzialny i niedojrzały. Nie potrafi dorosnąć, cały czas żyje w świecie dziecka. Ciężko jest mu skończyć studia i znaleźć pracę. Jako że nagminnie oszukuje swoja partnerkę, jego związki szybko się rozpadają. Jednak ma znakomite wyczucie smaku. Idealnie nadawałby się na projektanta mody lub kucharza.

Imieniny Atanazego najczęściej obchodzone są 5 lipca ale Atanazy może obchodzić imieniny również: 2 maja, 15 maja, 23 czerwca, 4 lipca, 15 lipca.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2019 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.