Imieniny Augustyna

Do najbliższych imienin Augustyna ♂ zostało 6 dni.

Męskie, imię pochodzenia łacińskiego. Spokojny, wrażliwy flegmatyk. Kocha przyrodę, często buja w obłokach. Nie lubi się uczyć i pracować. Najchętniej całe dnie leżałby na łące i leniuchował. Szuka prawdziwej miłości, jest jej w stanie oddać wszystko. Często brak mu zdystansowania do pewnych spraw. Doskonale odnajdzie się jako pisarz, teolog lub podróżnik.

Imieniny Augustyna najczęściej obchodzone są 28 sierpnia, 29 kwietnia oraz 28 maja. Augustyn może również obchodzić imieniny: 9 września, 28 stycznia, 19 maja, 27 maja, 9 lipca, 24 lipca, 3 sierpnia.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2019 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.