Imieniny Cyryla

Do najbliższych imienin Cyryla ♂ zostało 176 dni co stanowi 5 miesięcy i 23 dni.

Imię męskie pochodzenia greckiego. Jest z natury szczery i prawy, zawsze kieruje się zasadą sprawiedliwości. Ma zdolności kierownicze i doskonale odnajduje się na stanowisku szefa, koordynatora grupy. Czasem może sprawiać wrażenie szorstkiego i zarozumiałego, gdyż nie akceptuje kłamstwa, lenistwa i krętactwa. Niezwykle ambitny i solidny. Prywatnie jest wspaniałym partnerem i namiętnym kochankiem.

Imieniny Cyryla najczęściej obchodzone są 14 lutego oraz 18 marca. Cyryl może również obchodzić imieniny: 28 października, 9 lutego, 6 marca, 29 marca, 27 czerwca, 9 lipca, 22 lipca, 8 sierpnia.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2019 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.