Imieniny Emiliana

Do najbliższych imienin Emiliana ♂ zostały 213 dni co stanowi 7 miesięcy i 1 dzień.

Imię męskie pochodzenia łacińskiego, jeden z wariantów imienia Emil. W Polsce pojawiło się dopiero w XIX wieku. Emilian to człowiek inteligentny, ale dość emocjonalny i porywczy. Zdarza mu się wybuchnąć z błahych powodów. Mimo to potrafi zjednać sobie ludzi. Najbardziej znanym Emilianem w kraju w ciągu ostatnich lat był aktor i reżyser Emilian Kamiński.

Imieniny Emiliana najczęściej obchodzone są 18 lipca oraz 8 sierpnia. Emilian może również obchodzić imieniny: 29 kwietnia, 31 lipca, 11 września, 11 października, 12 listopada, 6 grudnia.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2018 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.