Imieniny Flory

Do najbliższych imienin Flory ♀ zostało 159 dni co stanowi 5 miesięcy i 6 dni.

Imię żeńskie pochodzące od łacińskiego słowa flos – „kwiat”. W starożytnym Rzymie Flora była boginią kwiatów i wiosny. W Polsce imię to pojawiło się już w XIV wieku, a we Francji „rozkwitło” wraz z nadejściem renesansu. Obecnie występuje dosyć rzadko. Kobiety o tym imieniu są wyjątkowo wrażliwe i delikatne, a na każdym kroku towarzyszy im niekłamana radość życia. Doskonale odnajdują się w towarzystwie, choć nie zawsze okazują swoje prawdziwe uczucia. Flora ceni sobie czas spędzany z własnymi myślami, które prędzej czy później wcielane są w życie w sposób twórczy i innowacyjny.

Imieniny Flory najczęściej obchodzone są 24 listopada ale Flora może obchodzić imieniny również: 11 czerwca, 29 lipca, 29 sierpnia.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.