Imieniny Igi

Do najbliższych imienin Igi ♀ zostało 71 dni co stanowi 2 miesiące i 10 dni.
W ciągu najbliższego roku Iga może obchodzić swoje imieniny w następujące dni: 11 maja, 14 lipca, 31 lipca, 16 października.

Pochodzenie

Imię Iga to zdrobnienie od imienia Jadwiga, jednak w czasach współczesnych występuje jako osobna forma.

Cechy

Kobieta o imieniu Iga należy do osób, które posiadają wiele różnorodnych zalet. Potrafi być zarówno opiekunką domowego ogniska, jak i szaloną duszą towarzystwa. Wie w jaki sposób powinna zachować się w danej sytuacji, przez co zyskuje szacunek i uznanie u otaczających ją ludzi. W rodzinie uchodzi natomiast za prawdziwego przywódcę, który jest w stanie oddać wszystko w zamian za szczęście i bezpieczeństwo swoich najbliższych.

Iga posiada szerokie grono znajomych oraz przyjaciół z którymi relacje stale podtrzymuje i pielęgnuje. Wybiera ich jednak bardzo starannie gdyż boi się, że mogłaby zostać niepotrzebnie zraniona. Chętnie zaprasza do swojego domu gości, gdzie serwuje im wyszukane dania oraz zabawia swoim towarzystwem. W kontaktach interpersonalnych bywa koleżeńska oraz taktowna. Cechuje ją empatia, ciepło oraz indywidualne podejście do człowieka. Iga uchodzi także za osobę niezwykle wyrozumiałą i pomocną. Jest w stanie cierpliwie wysłuchać każdego człowieka i odpowiednio mu doradzić, nie oczekując oczywiście niczego w zamian. Iga nie rzuca słów na wiatr i tego samego wymaga od innych. Niechętnie zwierza się jednak innym. Woli walczyć w pojedynkę z ewentualnymi problemami, niż prosić kogoś o pomoc. Nie chce bowiem dopuścić do sytuacji, w której inni pomyśleliby, że jest słaba i niezaradna.Iga lubi podejmować skomplikowane wyzwania i angażować się przedsięwzięcia, które zawsze doprowadza do samego końca. Jest pracowita, sumienna i wierzy w sens podejmowanych przez siebie działań. Nigdy jednak nie rozpoczyna kilku zadań jednocześnie gdyż jest świadoma, że to może wprowadzić w jej uporządkowane życie niepotrzebny chaos. Rzucanie się od razu na głęboką wodę także nie leży w jej naturze. Iga woli świadomie przemyśleć coś kilka razy, niż podejmować niepotrzebne ryzyko. Czasami zwleka z podejmowaniem decyzji i daje sobie czas na dodatkowe przemyślenia. Dzięki temu osiąga spektakularne sukcesy w życiu zawodowym, jak i osobistym. Iga jest wprawdzie skłonna do podejmowania ryzyka, ale tylko w sprawach mniejszej wagi. Zazwyczaj robi to dla zwiększenia poziomu adrenaliny. Zawsze jednak uważa na to, by nie sprowadzić na siebie niepotrzebnych kłopotów.

W miłości Iga jest oddaną partnerką, która dba o swojego wybranka, jak tylko potrafi. Jest w stanie zrezygnować nawet ze swoich planów, jeśli tylko to uszczęśliwi jej partnera. Nie lubi jednak, gdy się ją wykorzystuje lub naciska. Iga nie szuka jednorazowych przygód, dlatego jest wierna i oddana jednemu mężczyźnie.

Kobieta o imieniu Iga ceni sobie swoją pracę na tyle, że jej brak może powodować u niej uczucie niepokoju, a nawet frustracji. W takiej sytuacji zazwyczaj szuka ona dodatkowych zajęć, starając się nie dopuścić do trwania w zbyt długiej bezczynności. Dzięki swojej wytrwałości i ciężkiej pracy bardzo szybko pnie się po szczeblach kariery zawodowej, nie zrażając się napotkanymi po drodze trudnościami, którym dzielnie stawia czoło. Najlepiej wykazuje się piastując stanowiska kierownicze, gdzie odpowiada nie tylko za swoją pracę, ale także podległych jej osób. Kobieta o imieniu Iga sprawdzi się doskonale również jako właściciel małej firmy.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.