Imieniny Izydora

Do najbliższych imienin Izydora ♂ zostały 54 dni co stanowi 1 miesiąc i 24 dni.

Imię męskie pochodzenia greckiego, oznacza „dar Isis”. Isis była egipską boginią nieba i natury. Imię Izydor było dość popularne wśród społeczności żydowskich (z czasem uległo nawet amerykanizacji – Izaak). W Polsce występuje bardzo rzadko. Mężczyźni o imieniu Izydor to osoby wszechstronnie uzdolnione. Wciąż stawiają sobie nowe wyzwania i realizują je z wielkim zaangażowaniem. Bywają impulsywni i wybuchowi – zwłaszcza w miłości. Izydor ma duszę romantyka – kiedy już się zakocha, poruszy niebo i ziemię, by być z wybraną osobą. Świetnie odnajduje się w roli ojca – jest dla dzieci nie tylko autorytetem, ale przede wszystkim przyjacielem.

Imieniny Izydora najczęściej obchodzone są 4 kwietnia, 15 maja, 14 grudnia oraz  2 stycznia. Izydor może również obchodzić imieniny: 4 lutego, 5 lutego, 17 lutego, 17 kwietnia, 27 maja, 7 stycznia, 15 stycznia.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.