Imieniny Jeremiasza

Do najbliższych imienin Jeremiasza ♂ zostały 54 dni co stanowi 1 miesiąc i 24 dni.

Imię męskie pochodzenia biblijnego. Pochodzi od hebrajskich słów „Jahwe, podnieś z upadku”. Tak nazywał się m.in. jeden z najważniejszych proroków Starego Testamentu. Obecnie imię to jest nadawane bardzo rzadko. Jeremiasz to mężczyzna bardzo aktywny i ambitny. W życiu kieruje się instynktem i jest w stanie poradzić sobie w każdej sytuacji. Jego ogromna wrażliwość na sztukę idzie w parze z romantycznymi ideałami miłości, które często skutkują melancholią i przygnębieniem. Przedsiębiorczość Jeremiasza pozwala mu dobrze spełnić się w roli ojca i głowy rodziny.

Imieniny Jeremiasza najczęściej obchodzone są 5 kwietnia ale Jeremiasz może obchodzić imieniny również: 16 lutego, 5 marca, 1 maja, 14 maja, 7 czerwca, 26 czerwca, 15 września.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.