Imieniny Julisza

Do najbliższych imienin Julisza ♂ zostały 232 dni co stanowi 7 miesięcy i 19 dni.

Imię męskie pochodzenia łacińskiego, wywodzi się prawdopodobnie od greckiego słowa iuolos („puszystobrody”) lub od imienia rzymskiego boga Jupitera. Najpopularniejszym Juliuszem w historii był niewątpliwie Juliusz Cezar, któremu zawdzięczamy m.in. obowiązujący do dziś kalendarz. Mężczyźni o tym imieniu są bardzo zdecydowani i pracowici. W życiu kierują się logiką i rozsądkiem. W miłości bywają szorstcy i dość chłodny. Uwielbiają podróże i nie potrafią usiedzieć dłużej w jednym miejscu. Wróży im się karierę w zawodzie dziennikarza lub polityka.

Imieniny Julisza najczęściej obchodzone są 12 kwietnia oraz 19 sierpnia. Juliusz może również obchodzić imieniny: 5 grudnia, 19 stycznia.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2019 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.