Imieniny Justa

Do najbliższych imienin Justa ♂ zostało 155 dni co stanowi 5 miesięcy i 2 dni.

Imię męskie pochodzące z języka łacińskiego, oznacza „sprawiedliwy”. Znanych jest przynajmniej ośmiu świętych o tym imieniu. Obecnie jednak trudno spotkać Justa, bo imię to nadawane jest bardzo rzadko. Just to mężczyzna bardzo wrażliwy i uduchowiony. Ma bardzo łagodne usposobienie – przez otoczenie może być wręcz uznawany za zniewieściałego. Zna jednak swoją wartość i nie przejmuje się nieuzasadnioną krytyką. Zrozumienie i prawdziwe szczęście odnajduje w miłości – jest bardzo kochającym i wiernym partnerem.

Imieniny Justa najczęściej obchodzone są 25 lutego oraz  28 maja. Just może również obchodzić imieniny: 14 października, 18 października, 10 listopada, 21 lipca, 6 sierpnia.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.

Nietypowe