Imieniny Krzesimira

Krzesimir ♂ obchodzi jutro swoje imieniny.

Imię męskie pochodzenia słowiańskiego – powstało z połączenia członów krzesi- („wskrzeszać”) oraz –mir („pokój”). Jednym z najbardziej znanych Polaków o tym imieniu jest wybitny kompozytor Krzesimir Dębski. Mężczyzn o imieniu Krzesimir cechuje duża odpowiedzialność i dojrzałość. Są bardzo kreatywni i z optymizmem podchodzą do życia. Potrafią cieszyć się szczęściem innych. W miłości są wierni i wyrozumiali, a ponadto świetnie odnajdują się w roli ojca. Wróży im się sukces w wolnych zawodach, takich jak architekt, adwokat czy lekarz.

Imieniny Krzesimira najczęściej obchodzone są 24 lipca oraz 11 stycznia.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2019 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.