MENU

Kalendarz imienin

Imieniny Nadziei

Do najbliższych imienin Nadziei ♀ zostało 238 dni co stanowi 7 miesięcy i 26 dni.

Imię żeńskie pochodzenia grecko-łacińskiego, nawiązuje do jednej z trzech cnót. Zdrobnieniem od rosyjskiej wersji tego imienia jest imię Nadia, które w 2009 roku było 22. najczęściej nadawanym imieniem żeńskim w Polsce. Nadzieja to kobieta zaradna i przebojowa. Ma w sobie dużo pozytywnych uczuć i chce dzielić się nimi z innymi. Odznacza się duża empatią, zawsze służy pomocą potrzebującym. Wyciąga wnioski ze swoich niepowodzeń i stara się nie popełniać tych samych błędów. Szuka mężczyzny, który nosi sobie dozę szaleństwa i z którym będzie mogła zdobywać świat. W życiu zawodowym wróży się jej karierę w medycynie.

Imieniny Nadziei najczęściej obchodzone są 15 maja ale Nadzieja może obchodzić imieniny również: 30 września, 1 sierpnia.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
© Copyright 2011-2021 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.