Imieniny Prota

Do najbliższych imienin Prota ♂ zostało 36 dni co stanowi 1 miesiąc i 5 dni.

Imię męskie pochodzące z języka greckiego, oznacza „pierwszy”. Mogło powstać na skutek skrócenia starożytnych imion, takich jak Protogenes czy Protagoras. Było to drugie imię znanego polskiego dramatopisarza Adama Asnyka. Prot to osoba pełna charyzmy, potrafi przyciągać do siebie ludzi i poruszać tłumy. Zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym jest wielkim szczęściarzem i zawsze udaje mu się osiągnąć to, czego zapragnie. Oczywiście nie dzieje się to samoistnie, ale pod wpływem ciężkiej pracy i ogromnej determinacji, a także wsparcia najbliższych.

Imieniny Prota najczęściej obchodzone są 11 września ale Prot może obchodzić imieniny również: 25 października, 11 listopada.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
© Copyright 2011-2020 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.