Imieniny Sandry

Do najbliższych imienin Sandry ♀ zostały 132 dni co stanowi 4 miesiące i 10 dni.
Imieniny Sandry najczęściej obchodzone są 26 sierpnia ale Sandra może obchodzić imieniny również: 18 maja.

Pochodzenie

Imię Sandra powstało jako zdrobnienie imienia Aleksandra, czyli oznaczałoby obrończynie ludzi. Może też być skróceniem od imienia Kasandra. Jest to nowe imię, które powszechnie funkcjonuje od drugiej połowy XX wieku.

Cechy

Sandra jest wrażliwą i delikatną osobą, co nie znaczy wcale, że sobie w życiu nie radzi. Wręcz przeciwnie, jest zaradna i w razie potrzeby umie rozpychać się łokciami. Gdy ktoś próbuje ją naciągnąć, nie zawaha się zrobić awantury. Jej niewinny wygląd zwiódł już zresztą niejednego cwaniaka, który sądził, że znalazł sobie łatwą ofiarę. Zazwyczaj jest więc opanowaną osobą, ale zdarzają się też jej wybuchy złości i agresji. Kluczem do sukcesu jest u niej zachowanie równowagi pomiędzy empatią a zdrowym rozsądkiem.Jest wrażliwa na krzywdę innych, stara się każdemu pomóc, chętnie angażuje się w akcje dobroczynne. Oglądanie wiadomości w telewizji lub programów obyczajowych jej nie służy, gdyż zło wyrządzone ludziom bądź zwierzętom skutecznie psują jej humor.

Nawet jeśli udaje, że nie przejmuje się krytyką czy negatywnymi opiniami innych, to słabo jej to wychodzi. Długo pamięta wszystkie doznane przykrości i upokorzenia, podświadomie dąży do rehabilitacji, zrewanżowania się. Potrafi też zemścić się na kimś po latach, jeśli tylko nadarzy się do tego dobra okazja. Na szczęście Sandra nie myli wrażliwości z przewrażliwieniem i nie obraża się, gdy znajomi sobie z niej żartują. Sama zresztą posługuje się ironią i ciętym dowcipem, stąd w granicach rozsądku toleruje takie zachowanie u innych.

Podejmuje się zazwyczaj tylu obowiązków do wykonania, że nie ma czasu na nudę. Nie boi się żadnej pracy fizycznej, choć zdecydowanie woli pracę umysłową. Ma do niej dobre predyspozycje, bo suma jej kreatywności, analitycznego myślenia jest mocniejsza i przydatniejsza niż siła mięśni. Sandra ma zresztą szczególne uzdolnienia artystyczne, chętnie maluje, pisze, śpiewa i tańczy. Co ciekawe, świetnie też zna się na komputerach, umie obsługiwać smartfony, udziela się na blogach czy w serwisach społecznościowych.

Sandra bardzo dużą wagę przykłada do swojego wyglądu. Wizyty u fryzjera, kosmetyczki, solarium i na siłowni to jej stały punkt w grafiku. Nie inaczej jest ze sklepami odzieżowymi – uwielbia robić w nich zakupy, więc nie trzeba dodawać, że zawsze starannie dobiera swój ubiór. Nic dziwnego więc, że mężczyźni często się za nią oglądają. Choć sprawia wrażenie nieśmiałej i nieprzystępnej, to w rzeczywistości jest „gorącą” i namiętną kochanką. Dba ona zarówno o to, by temperatura w sypialni była na odpowiednim poziomie, jak i o to, by nigdy nie zagościła tam rutyna.

Jest nie tylko kochającą żoną, ale i wspaniałą matką – wyrozumiałą, opiekuńczą. Interesuje się życiem swoich dzieciaków pod każdym względem, stąd wie jak z nim rozmawiać. Zna imiona kolegów i koleżanek, ulubione zabawy czy potrawy. Gotów jest im przychylić nieba, ale pilnuje również, by nie były zbyt rozpieszczone. Taka właśnie jest Sandra – wszelkie skrajności są jej obce, w każdym aspekcie życia potrafi odnaleźć równowagę i harmonię. To jej klucz do szczęśliwego życia, wystarczy spojrzeć jak często się uśmiecha!

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.

Nietypowe