Imieniny Urbana

Do najbliższych imienin Urbana ♂ zostało 119 dni co stanowi 3 miesiące i 27 dni.

Imię męskie pochodzenia łacińskiego, pochodzi od słowa Urbanus, oznaczającego „mieszczanin”. Nosiło je aż ośmiu papieży. Urban to mężczyzna towarzyski o otwarty na ludzi. Jest urodzonym optymistą, potrafi zjednywać sobie ludzi i jest świetnym mediatorem. W każdej sytuacji odnajduje pozytywy. Jest bacznym obserwatorem i wyciąga trafne wnioski, ma bardzo analityczny umysł. Uważa, że ludzie są w głębi duszy dobrzy, dlatego zawsze daje drugą szansę. W miłości bywa playboyem i dość często zmienia partnerki.

Imieniny Urbana najczęściej obchodzone są 19 grudnia, 2 kwietnia, 19 maja oraz 2 lipca. Urban może również obchodzić imieniny: 5 września, 27 września, 31 października, 28 listopada, 7 grudnia, 24 stycznia, 16 kwietnia, 28 lipca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2019 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.