MENU

Kalendarz imienin

Imieniny Urbana

Do najbliższych imienin Urbana ♂ zostały 64 dni co stanowi 2 miesiące i 3 dni.

Imię męskie pochodzenia łacińskiego, pochodzi od słowa Urbanus, oznaczającego „mieszczanin”. Nosiło je aż ośmiu papieży. Urban to mężczyzna towarzyski o otwarty na ludzi. Jest urodzonym optymistą, potrafi zjednywać sobie ludzi i jest świetnym mediatorem. W każdej sytuacji odnajduje pozytywy. Jest bacznym obserwatorem i wyciąga trafne wnioski, ma bardzo analityczny umysł. Uważa, że ludzie są w głębi duszy dobrzy, dlatego zawsze daje drugą szansę. W miłości bywa playboyem i dość często zmienia partnerki.

Imieniny Urbana najczęściej obchodzone są 19 grudnia, 2 kwietnia, 19 maja oraz  2 lipca. Urban może również obchodzić imieniny: 31 października, 28 listopada, 7 grudnia, 24 stycznia, 16 kwietnia, 28 lipca, 5 września, 27 września.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
© Copyright 2011-2021 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.