Imieniny Wiesławy

Do najbliższych imienin Wiesławy ♀ zostało 46 dni co stanowi 1 miesiąc i 16 dni.
Imieniny Wiesławy najczęściej obchodzone są 7 czerwca oraz  9 grudnia. Wiesława może również obchodzić imieniny: 22 maja.

Pochodzenie

Imię to jest żeńskim odpowiednikiem imienia Wiesław. Oznacza więc kobietę, która pragnie sławy.

Poświadczono je po raz pierwszy w 1265 roku
.

Cechy

Wiesława twardo stąpa po ziemi i podąża obraną przez siebie ścieżką. Inni postrzegają ją jako kobietę uduchowioną mocno trzymającą się ustanowionych odgórnie praw oraz norm moralnych. Wiesława nie przywiązuje większej wagi do rzeczy materialnych. Woli otaczać się bliskimi osobami, na których zawsze może polegać i od których uzyska potrzebne jej w danym momencie wsparcie. Ceni sobie nad wyraz dom rodzinny – dla niej to azyl dający wyjątkowe poczucie bezpieczeństwa. W kontaktach z innymi ludźmi zazwyczaj bywa błyskotliwa oraz towarzyska. Posiada sporą dawkę uroku osobistego oraz kobiecości. W swoim życiu dość często kieruje się jednak uczuciami, co nie zawsze wychodzi jej na dobre. Bywają także sytuacje, że zbyt mocno skupia się na tym, co myślą o niej inni i przez to w jej głowie rysuje się nierealny obraz rzeczywistości.Wiesława stara się dążyć do perfekcji i ulepszania własnej osoby. Uwielbia ciągłe zmiany, które najczęściej można dostrzec w jej domu oraz wyglądzie zewnętrznym. Sporo wymaga nie tylko od siebie, ale także od bliskich. Taka postawa może przysparzać jej drobnych nieprzyjemności. Wiesława jest jednak na tyle ciepła i towarzyska, że ludzie chętnie zwracają się do niej z różnymi problemami. Jest także szczera i nigdy celowo nie wprowadza nikogo w błąd. Służąc dobrą radą, niejednokrotnie zapomina o swoich potrzebach. Czuje jednak spełnienie w chwili, kiedy może dać coś od siebie i nie żądać niczego w zamian.

Od swojego partnera Wiesława oczekuje całkowitego oddania, co czasami prowadzi do kłótni z chłopakiem/mężem. Jej związki bywają zatem burzliwe, ale i bardzo namiętne. Za okazaną miłość Wiesława potrafi się bowiem odwdzięczyć w różnoraki sposób – zarówno jako dobra gospodyni, namiętna kochanka, jak i troskliwa matka.

W sferze zawodowej Wiesława świetnie sprawdza się jako liderka. Posiada niebywałą zdolność przyswajania dużej dawki nowych informacji. Szuka stanowisk pracy, które będą wymagały od niej dyscypliny oraz odpowiedzialności. Wiesława potrafi wyjść z twarzą z podbramkowych sytuacji. Umie podejmować błyskawiczne, a co najważniejsze – trafne decyzje. Jest lojalna, dlatego też bardzo często zostaje prawą ręką szefa, który mając do niej wielkie zaufanie, powierza jej nawet pieniądze. Wiesława w interesach może okazać się jednak dość trudnym przeciwnikiem. Dobrze wie, co chce osiągnąć i umie o to zawalczyć. Kompromis w niektórych przypadkach może okazać się więc nie lada wyzwaniem. Na szczęście w codziennych sprawach o zgodę z Wiesią jest zdecydowanie łatwiej...

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.

Nietypowe