Dzień Gier Planszowych

W roku 2020 Dzień Gier Planszowych przypada na 10 października (sobota)

Do Dnia Gier Planszowych pozostały jeszcze 62 dni co stanowi 2 miesiące i 1 dzień.

Dzień Gier Planszowych to święto obchodzone od 2020 r. Wprowadzenie Dnia Gier Planszowych do wspólny projekt prawie wszystkich wydawców, sklepów z grami, blogów planszówkowych. Kalbi został także zaproszony do współpracy i podjęliśmy to wyzwanie. 
Pierwsza edycja zostanie rozegrana 10 października 2020 r. pod hasłem "Cała Polska Gra w Planszówki". Obecnie na rynku są tysiące gier planszowych, a to dlatego, że prawie wszyscy lubimy w nie grać. 10 października chcemy pokazać naszą pasję całemu światu - nastąpi "wielki planszówkowy coming out!". Jest to dzień, w którym cała branża i wszyscy miłośnicy gier pokazują swoje hobby! Od przedszkolaka, po celebrytę z milionem fanów! Oczywiście w mediach społecznościowych znajdziesz nasz fanpage, aby łatwiej dotrzeć do organizowanych w Twoich okolicach wydarzeń z okazji Dnia Gier Planszowych. 
Logo Dnia Gier Planszowych

© Copyright 2011-2020 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.