Imieniny Albina

Do najbliższych imienin Albina ♂ zostało 61 dni co stanowi 1 miesiąc i 30 dni.

Imię pochodzenia łacińskiego, oznaczające szlachetnego przyjaciela. Bardzo zaradny, bystry i inteligentny. Jego największym marzeniem jest założenie dużej, szczęśliwej rodziny i do tego dąży przez całe życie. Ponadto jest wspaniałym przyjacielem, zawsze doradzi, pomoże i jest godny zaufania. W sprawach sercowych bywa nie śmiały i trudno przejąć mu inicjatywę. Gdy jednak zakocha się, jest w stanie poświecić wszystko dla partnerki . W raczej samodzielny i niezależny, nie lubi zadań zespołowych.

Imieniny Albina najczęściej obchodzone są 15 września oraz 1 marca. Albin może również obchodzić imieniny: 22 lipca, 22 sierpnia, 6 września, 23 czerwca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2019 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.