Imieniny Albina

Do najbliższych imienin Albina ♂ zostało 55 dni co stanowi 1 miesiąc i 24 dni.

Imię pochodzenia łacińskiego, oznaczające szlachetnego przyjaciela. Bardzo zaradny, bystry i inteligentny. Jego największym marzeniem jest założenie dużej, szczęśliwej rodziny i do tego dąży przez całe życie. Ponadto jest wspaniałym przyjacielem, zawsze doradzi, pomoże i jest godny zaufania. W sprawach sercowych bywa nie śmiały i trudno przejąć mu inicjatywę. Gdy jednak zakocha się, jest w stanie poświecić wszystko dla partnerki . W raczej samodzielny i niezależny, nie lubi zadań zespołowych.

Imieniny Albina najczęściej obchodzone są 15 września oraz  1 marca. Albin może również obchodzić imieniny: 23 czerwca, 22 lipca, 22 sierpnia, 6 września.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.