Imieniny Alfonsa

Do najbliższych imienin Alfonsa ♂ zostało 57 dni co stanowi 1 miesiąc i 27 dni.

Imię pochodzące z języka germańskiego. Często brak mu pewności siebie i trudno go zrozumieć. Boi się krytyki i z natury jest introwertykiem. Posiada bujną wyobraźnię. Cechuje się ponadprzeciętna inteligencją. Niezależny, samotnik. Bardzo szybko się męczy i często choruje. Idealnym zajęciem dla Alfonsa byłby zawód dziennikarza albo artysty.

Imieniny Alfonsa najczęściej obchodzone są 1 sierpnia ale Alfons może obchodzić imieniny również: 25 lipca, 28 sierpnia, 19 września, 31 października, 15 listopada, 7 lutego, 1 czerwca.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2020 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.