Imieniny Anastazego

Do najbliższych imienin Anastazego ♂ zostały 94 dni co stanowi 3 miesiące i 3 dni.

Imię męskie, pochodzenia greckiego, oznacza człowieka zmartwychwstałego. Potrafi dostosować się do otoczenia. Raz jest flegmatyczną, spokojną osobą, ale zaraz potrafi dobrze się bawić i być dusza towarzystwa. Posiada wielki urok osobisty, który nie ujdzie uwadze żadnej kobiety. Odpowiedzialny, szczery i sprawiedliwy w swoim postępowaniu. Szuka prawdziwej miłości i uznania w oczach innej osoby.

Imieniny Anastazego najczęściej obchodzone są 22 stycznia oraz  11 czerwca. Anastazy może również obchodzić imieniny: 11 stycznia, 17 lutego, 21 kwietnia, 27 kwietnia, 20 maja, 30 maja, 14 czerwca, 17 sierpnia, 21 sierpnia, 5 grudnia, 19 grudnia, 21 grudnia.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.

Nietypowe