Imieniny Apolinarego

Do najbliższych imienin Apolinarego ♂ zostało 49 dni co stanowi 1 miesiąc i 18 dni.

Imię pochodzenia łacińskiego. Niezwykle inteligentny i zdolny. Trudno wyprowadzić go z równowagi. Bardzo ruchliwy, wręcz nadpobudliwy. Wie czego oczekuje od życia i stara się konsekwentnie dążyć do obranego celu . Z natury konserwatysta, nie uznaje idei liberalnych . Źle znosi krytykę i porażki ale nigdy się nie poddaje. Sukces odniesie w zawodzie lekarza.

Imieniny Apolinarego najczęściej obchodzone są 23 sierpnia oraz  5 października. Apolinary może również obchodzić imieniny: 23 lipca, 21 sierpnia, 2 września, 13 września, 8 stycznia, 8 kwietnia.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.

Terminy

Zobacz również


© Copyright 2011-2020 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.