Imieniny Apolinarego

Do najbliższych imienin Apolinarego ♂ zostało 138 dni co stanowi 4 miesiące i 16 dni.

Imię pochodzenia łacińskiego. Niezwykle inteligentny i zdolny. Trudno wyprowadzić go z równowagi. Bardzo ruchliwy, wręcz nadpobudliwy. Wie czego oczekuje od życia i stara się konsekwentnie dążyć do obranego celu . Z natury konserwatysta, nie uznaje idei liberalnych . Źle znosi krytykę i porażki ale nigdy się nie poddaje. Sukces odniesie w zawodzie lekarza.

Imieniny Apolinarego najczęściej obchodzone są 23 sierpnia oraz 5 października. Apolinary może również obchodzić imieniny: 8 kwietnia, 23 lipca, 21 sierpnia, 2 września, 13 września, 8 stycznia.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2020 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.