Imieniny Bartłomieja

Do najbliższych imienin Bartłomieja ♂ zostało 365 dni co stanowi 11 miesięcy i 30 dni.

Aramejskie imię, męskie, oznaczające syna oracza. Jest bardzo solidny i rozsądny. Zawsze nim coś zrobi myśli o konsekwencjach swoich czynów. Uwielbia wyzwania, one sprawiają że czuje się spełniony. Człowiek przedsiębiorczy i ambitny. Pełen energii, którą wykorzystuje w sytuacjach niebezpiecznych i stresowych.

Imieniny Bartłomieja najczęściej obchodzone są 24 sierpnia ale Bartłomiej może obchodzić imieniny również: 3 września, 5 października, 23 października, 11 listopada, 5 grudnia, 27 grudnia, 23 stycznia, 12 lutego, 17 lutego, 21 kwietnia, 30 kwietnia, 6 maja, 5 lipca, 16 lipca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2019 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.