Imieniny Bernardyna

Do najbliższych imienin Bernardyna ♂ zostały 274 dni co stanowi 9 miesięcy.

Imię męskie pochodzenia germańskiego. Ma bardzo silny charakter i siłę woli. Jest osobą ciekawą wszystkiego, zna wszystkie ploteczki. Ma bardzo dobre serce, z natury altruista. Jest gotowy poświęcić wszystko dla bliźniego. Uwielbia żartować i śmiać się. Jest duszą towarzystwa. Znajomi mówią o nim, że jest jedną z tych osób bez której byłoby nudno. Odniesie sukces jako handlowiec, bankowiec lub adwokat.

Imieniny Bernardyna najczęściej obchodzone są 20 maja ale Bernardyn może obchodzić imieniny również: 28 września, 27 listopada, 2 lipca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2019 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.