Imieniny Bożydara

Do najbliższych imienin Bożydara ♂ zostało 149 dni co stanowi 4 miesiące i 28 dni.

Męskie imię staropolskie. Jest człowiekiem wyrafinowanym, skromnym, uczuciowym oraz skrytym. Posiada dużo uroku osobistego, co czyni z niego bardzo atrakcyjnego mężczyznę. Nigdy się nie wywyższa, chociaż odznacza się niezwykłą inteligencją i odnosi sukcesy w zasadzie w każdej dziedzinie . Urodzony optymista. Zachwyca ludzi swoją kreatywnością i oryginalnością. Zawsze ma swój styl, którym nadaje nowe trendy w modzie.

Imieniny Bożydara najczęściej obchodzone są 9 maja ale Bożydar może obchodzić imieniny również: 27 czerwca, 2 lipca, 10 sierpnia, 9 października, 8 listopada.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2018 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.