Imieniny Brunona

Do najbliższych imienin Brunona ♂ zostały 43 dni co stanowi 1 miesiąc i 12 dni.

Imię męskie pochodzenia germańskiego, oznaczające człowieka silnego jak niedźwiedź, Jest osobą wrażliwą i uczuciową, a przy tym bardzo żywą i towarzyską. Ambitny, wytrwale dążący do obranego celu. Nigdy się nie poddaje. Utalentowany, inteligentny i obdarzony niezawodną intuicją. Dusza towarzystwa. Idealny mąż i ojciec.

Imieniny Brunona najczęściej obchodzone są 6 października oraz 11 października. Brunon może również obchodzić imieniny: 15 października, 17 maja, 12 lipca, 14 lipca, 18 lipca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2019 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.