Imieniny Celestyny

Do najbliższych imienin Celestyny ♀ zostało 305 dni co stanowi 10 miesięcy i 1 dzień.

Imię żeńskie pochodzenia łacińskiego, tłumaczone jako niebiańska. Inteligentna i uczciwa. Stara się postępować odpowiedzialnie i z godnością. Nigdy się nie poddaje. Niezwykle ambitna i wytrwała. Nieufna i ostrożna w relacjach z płcią przeciwną. Niektórzy posądzają ja o brak uczuciowości i romantyzmu. W rzeczywistości potrafi być dobrą żoną i jeszcze lepszą panią domu.

Imieniny Celestyny najczęściej obchodzone są 6 kwietnia ale Celestyna może obchodzić imieniny również: 12 czerwca, 18 marca.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2020 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.