Imieniny Franciszki

Do najbliższych imienin Franciszki ♀ zostało 139 dni co stanowi 4 miesiące i 16 dni.

Żeński odpowiednik imienia Franciszek. Kobiety o tym imieniu cechuje ogromna wrażliwość na krzywdę innych. Są bardzo uczuciowe, ale często boją się zaufać głosowi serca. W związku bardzo potrzebują dowodów miłości i uznania. W życiu zawodowym natomiast cechuje je pracowitość i konsekwencja w działaniu. Do sukcesu dążą powoli, ale wytrwale. I zwykle go osiągają.

Imieniny Franciszki najczęściej obchodzone są 9 marca ale Franciszka może obchodzić imieniny również: 4 listopada, 12 grudnia, 22 grudnia, 25 kwietnia.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2019 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.