Imieniny Fryderyki

Do najbliższych imienin Fryderyki ♀ zostały 42 dni co stanowi 1 miesiąc i 11 dni.

Żeński odpowiednik imienia Fryderyk. Osoba wrażliwa, ale zamknięta w sobie. Bardzo potrzebuje aprobaty z zewnątrz, ale kiedy już ją uzyska, rodzi się w niej ogromna siła i przebojowość. W relacjach intymnych łatwo ją zranić i urazić. Często zajada stres, a potem przez wiele dni się za to obwinia. Jest bardzo oddana rodzinie – ma wyjątkowo silne więzi z dziećmi, przez co nieraz zaniedbuje partnera.

Imieniny Fryderyki najczęściej obchodzone są 6 października ale Fryderyka może obchodzić imieniny również: 27 maja, 18 lipca.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2019 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.