Imieniny Gwidona

Do najbliższych imienin Gwidona ♂ zostało 60 dni co stanowi 1 miesiąc i 29 dni.

Zlatynizowana forma germańskiego imienia Wido, pochodzącego od słowa widu („las”). Za granicą imię to bardzo często mylone było z imieniem Vitus (po polsku Wit). Od imienia Gwidon wywodzi się z kolei nasze rodzime imię Gwisław. Niemniej oba są spotykane bardzo rzadko. Gwidon to osoba bardzo sumienna, z dużym poczuciem obowiązku. Zawsze doprowadza sprawy do końca. Jego niezłomność i optymizm pozwalają mu się rozwijać i odkrywać. Gwidona wyróżnia ogromna kreatywność i oryginalność. W kontaktach z ludźmi bywa nieśmiały, jednak stara się tego nie okazywać. Zawody miłosne przeżywa skrycie, ale bardzo boleśnie.

Imieniny Gwidona najczęściej obchodzone są 12 września ale Gwidon może obchodzić imieniny również: 12 czerwca, 31 marca.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.