Imieniny Hilarego

Do najbliższych imienin Hilarego ♂ zostały 83 dni co stanowi 2 miesiące i 22 dni.

Imię pochodzenia łacińsko-greckiego, oznacza „pogodny”, „radosny”. Tradycyjnie było to imię męskie, jednak na początku XX wieku w krajach anglojęzycznych zaczęto je nadawać w tym samym brzmieniu również dziewczynkom. W Polsce istnieje żeński odpowiednik – Hilaria. Imię Hilary jest powszechnie znane głównie z wiersza Jana Tuwima pt. „Pan Hilary”. Osoby o tym imieniu charakteryzują się optymizmem i pogodą ducha. Są z natury łagodne i skore do bezinteresownej pomocy. Miłość jest dla nich bardzo ważna, w głębi duszy są prawdziwymi romantykami i bardzo łatwo ich zranić. W życiu zawodowym doskonale odnajdują się w zawodach wymagających dobrego kontaktu z ludźmi.

Imieniny Hilarego najczęściej obchodzone są 14 stycznia, 28 lutego oraz 16 marca. Hilary może również obchodzić imieniny: 25 października, 11 stycznia, 13 stycznia, 16 stycznia, 9 kwietnia, 5 maja, 21 października.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum
© Copyright 2011-2017 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.