Imieniny Hugo

Do najbliższych imienin Hugo ♂ zostało 135 dni co stanowi 4 miesiące i 12 dni.

Imię męskie pochodzenia germańskiego, wywodzi się od słowa hug, oznaczającego „rozum”, „umysł”. Najbardziej znaną osobą noszącą to imię w Polsce był niewątpliwie Hugo Kołłątaj – wybitny polityk okresu oświecenia. Osoby o tym imieniu cechuje duża kreatywność i potrzeba realizowania twórczych pasji. Może to być muzyka, poezja, aktorstwo czy inne formy aktywności artystycznej. Hugo ma niewielkie zapasy cierpliwości, dlatego często zdarza mu się wybuchnąć i dość łatwo zraża się niepowodzeniami. W kontaktach z kobietami jest ostrożny i raczej ukrywa swoje uczucia.

Imieniny Hugo najczęściej obchodzone są 17 listopada oraz  9 kwietnia. Hugo może również obchodzić imieniny: 10 sierpnia, 17 lutego, 1 kwietnia, 29 kwietnia.

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.

Terminy

Zobacz również


© Copyright 2011-2020 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.