Imieniny Hugo

Do najbliższych imienin Hugo ♂ zostało 15 dni.

Imię męskie pochodzenia germańskiego, wywodzi się od słowa hug, oznaczającego „rozum”, „umysł”. Najbardziej znaną osobą noszącą to imię w Polsce był niewątpliwie Hugo Kołłątaj – wybitny polityk okresu oświecenia. Osoby o tym imieniu cechuje duża kreatywność i potrzeba realizowania twórczych pasji. Może to być muzyka, poezja, aktorstwo czy inne formy aktywności artystycznej. Hugo ma niewielkie zapasy cierpliwości, dlatego często zdarza mu się wybuchnąć i dość łatwo zraża się niepowodzeniami. W kontaktach z kobietami jest ostrożny i raczej ukrywa swoje uczucia.

Imieniny Hugo najczęściej obchodzone są 9 kwietnia oraz 17 listopada. Hugo może również obchodzić imieniny: 1 kwietnia, 29 kwietnia, 10 sierpnia, 17 lutego.

Wyszukiwarka imion i imienin

Nasza baza zawiera daty imienin dla blisko 2700 imion. Wpisz imię i kliknij przycisk Szukaj

Oznaczenia
     - daty imienin częściej obchodzone
     - daty imienin rzadziej obchodzone
 6  - pozostałe dni
Otrzymane wyniki spełniają rolę jedynie informacyjną i nie gwarantujemy 100% dokładności. Niemniej zapewniamy, że dołożyliśmy wielu starań aby te wyniki były rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym.
Opracowanie własne na podstawie powszechnie dostępnych danych. Powielanie danych wyłącznie po uzyskaniu zgody i podaniu klikalnego źródła niniejszego opracowania.
Umieść odnośnik do tego kalendarza na swojej stronie, blogu lub na forum

Terminy

Zobacz również


© Copyright 2011-2019 by Kalbi.PL Wszelkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności witryny. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.